Telefonas: +370 611 27240
Stumdomos sistemos iš aliuminio
:

Stumdomos aliuminio durys pasižymi elegantišku dizainu, lengvomis, grakščiomis linijomis, bet kartu yra funkcionalios, tvirtos ir stabilios bei išlaiko didelio ploto ir svorio stiklo konstrukcijas.

CP 155-LS

Mėgaukitės atsivėrusiu vaizdu, lengvai išplėskite erdvę įleisdami į pastatą daugiau šviesos ir oro! Panaudoję stumdomas aliuminio sistemas sklandžiai sujungsite pastato vidų su lauko zonomis. Arba, nesudėtingai įrengsite vidaus pertvaras. Integravus šiuolaikines varstymo pavaras naudokite automatiškai slankiojančias aliuminio duris pastatuose su dideliu žmonių judėjimo srautu. Ypatingam individualiam komfortui pasiekti, atidarykite angas mygtuko paspaudimu arba sujunkite stumdomų aliuminio durų variklį su Jūsų namų automatikos sistema.

DW SYSTEMS gamina stumdomas aliuminio duris su ypač efektyvia šilumos izoliacija ir vidaus pertvaroms arba šaltoms zonoms skirtas stumdomas konstrukcijas be termoizoliacijos. Dirbame su patikrintais ir patikimais REYNAERS ir ALUPROF aliuminio profilių sistemų tiekėjais. Gaminame stumdomas duris iš standartinio profilių tiekėjų asortimento.

     • Platus stumdomų aliuminio durų asortimentas ir panaudojimo galimybės
     • Tvirtos ir stabilios aliuminio profilių sistemos
     • Galimybė naudoti itin didelio ploto stiklo paketus
     • Lengva integruoti šiuolaikinius automatizavimo komponentus
     • Puikus pasirinkimas estetiško ir grakštaus dizaino idėjų įgyvendinimui

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie Jus dominančias stumdomas aliuminio duris.
Žemiau pateikti dažniausiai DW SYSTEMS gaminamų stumdomų aliuminio durų profilių pavyzdžiai.

CP 155-LS_pjuvisREYNAERS CP 155-LS 
Aukščiausios klasės aliuminio stumdomų ir pakeliamų-nustumiamų durų sistema su efektyvia termoizoliacija - dideli stiklo paviršiai ir išskirtinis komfortas. 
Daugiau informacijos

CP 130_LS_pjuvisREYNAERS CP 130-LS  
Termoizoliuotų aliuminio stumdomų ir pakeliamų-nustumiamų durų sistema, atitinkanti aukštus stabilumo ir saugumo reikalavimus.

Daugiau informacijos

SlimPatio 68_pjuvisREYNAERS SlimPatio 68
Termoizoliuotų aliumininio stumdomų durų sistema, išsiskirianti itin plonais profiliais ir paslėptu rėmu - daugiau natūralios šviesos ir optimalus panoraminis vaizdas.
Daugiau informacijos

MB-Skyline
ALUPROF MB-SKYLINE
Pažangi aliuminio stumdomų durų sistema su puikia šilumos izoliacija ir itin siauriu rėmu - moderniam, minimalistiniam dizainui sukurti.

Daugiau informacijos

MB-77HS
ALUPROF MB-77HS
Termoizoliuotų aliuminio pakeliamų-nustumiamų durų sistema - idealiai tinka sujungti vidaus ir lauko erdves.

Daugiau informacijos

MB-59HS
ALUPROF MB-59HS
Pakeliamų-nustumiamų durų sistema su termoizoliacija - optimalus konstrukcijos dydžio, stabilumo, šilumos ir garso izoliacijos derinys. 
Daugiau informacijos