Telefonas: +370 611 27240
Stumdomos sistemos iš plastiko
:

Pakeliamos-nustumiamos durys ir stumdomos durys iš plastiko geriausias pasirinkimas norint sutaupyti vietos, sujungti vidaus ir lauko erdves ir atitikti šiuolaikinius būsto energijos taupymo standartus.

Plastikinės stumdomos durys

Plastikinių stumdomų durų panaudojimo galimybės yra labai plačios. Jas galima naudoti kaip balkono ar terasos duris, žiemos sodo elementą arba kaip vidaus patalpas skiriančią pertvarą.

DW SYSTEMS gamina įvairaus konstrukcinio gylio stumdomas ir pakeliamas-nustumiamas duris iš puikiai vertinamų KÖMMERLING ir GEALAN plastiko profilių sistemų. 

     • Platus stumdomų plastikinių durų asortimentas ir panaudojimo galimybės
     • Dideli stiklo plotai, pro kuriuos į patalpą pateks daugiau šviesos
     • Termiškai atskirti KÖMMERLING ir GEALAN plastiko profiliai puikiai sulaiko šilumą
     • Pažangūs technologiniai sprendimai užtikrina sklandų varstymą
     • Integruojami patikimi apsaugos elementai padeda apsisaugoti nuo įsilaužimo

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie Jus dominančias stumdomas plastikines duris.

Žemiau pateikti dažniausiai DW SYSTEMS gaminamų PVC stumdomų durų profilių pavyzdžiai.

KOE PremiDoor 88KÖMMERLING PremiDoor 88
Naujos kartos pakeliamos-nustumiamos durys, išsiskiriančios varstymo patogumu, puikiomis izoliacinėmis savybėmis ir estetiška architektūrine elegancija. 88 mm konstrukcijos gylis, užtikrina aukštą stabilumą. Galima stiklinti net iki 56 mm storio stiklo paketais.
Daugiau informacijos

KOE PremiDoor 76KÖMMERLING PremiDoor 76
Moderni pakeliamų-nustumiamų durų sistema ir naujai statybai, ir renovacijai. Itin lengvas valdymas ir gera termoizoliacija. Galima stiklinti iki 50 mm storio stiklo paketais. Idealus pasirinkimas ieškantiems puikios kokybės už patrauklią kainą.

Daugiau informacijos

PSK stumdomosKÖMMERLING 88 / 76 PSK
Atverčiamos-nustumiamos plastikinės durys gaminamos iš to paties profilio kaip ir Jūsų langai. PSK stumdoma sistema ypač tinka mažesnių gabaritų stumdomoms konstrukcijoms bei yra lanksčiai pritaikoma kainos bei keliamų reikalavimų atžvilgiu.

Gealan S 9000 stumdomos
GEALAN S 9000
Pakeliamos-nustumiamos GEALAN S 9000 durys labai lengvai valdomos ir pasižymi puikia termoizoliacija. Siauras stiklinimo profilis ne tik suteikia visai konstrukcijai lengvumo ir elegancijos, bet ir praleidžia daugiau šviesos. Galima stiklinti trigubu iki 52 mm pločio stiklo paketu (su STV® – iki 54 mm).

Daugiau informacijos